Testy dynamiczne

W życiu każdego pulpitu przychodzi taki czas, kiedy to trzeba opuścić domowe pielesze i ruszyć w świat. Zwykle dzieje się tak, że pulpit opuszcza halę produkcyjną we wnętrzu stalowego kolosa. W tym przypadku było trochę inaczej.

Jak wiadomo, wcześniej pulpit przemierzał nasz kraj we wnętrzu członu A lokomotywy ET41-135. Dając mu nowe życie w połączeniu z symulatorem MaSzyna również powinien w końcu sprawdzić się w realnym świecie. Ja, jako swego rodzaju matka i ojciec w jednym, starałem się go przygotować do samodzielnego życia (przynajmniej przez chwilę). Jak się to udało… trzeba by było zapytać tych co byli, widzieli i mieli okazję poprowadzić skład na linii 61.

W ostatni weekend była zatem taka sytuacja… Wystawa modeli i makiet kolejowych – Kolejomania w Lubinie (zorganizowana przez firmę Senta), gdzie miał swoją dziewiczą służbę. Na szczęście mimo usilnych prób ukręcenia nastawnika wszystko dotrwało do końca imprezy w całkiem dobrym stanie. Nastąpił już powrót do stacji macierzystej i po drobnym przeglądzie okresowym wróci do regularnej służby.

Treść jest niedostępna.
Zaakceptuj politykę prywatności klikając przycisk Akceptuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kod antyspamowy *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.