Testy dynamiczne

W życiu każdego pulpitu przychodzi taki czas, kiedy to trzeba opuścić domowe pielesze i ruszyć w świat. Zwykle dzieje się tak, że pulpit opuszcza halę produkcyjną we wnętrzu stalowego kolosa. W tym przypadku było trochę inaczej.

Jak wiadomo, wcześniej pulpit przemierzał nasz kraj we wnętrzu członu A lokomotywy ET41-135. Dając mu nowe życie w połączeniu z symulatorem MaSzyna również powinien w końcu sprawdzić się w realnym świecie. Ja, jako swego rodzaju matka i ojciec w jednym, starałem się go przygotować do samodzielnego życia (przynajmniej przez chwilę). Jak się to udało… trzeba by było zapytać tych co byli, widzieli i mieli okazję poprowadzić skład na linii 61.

W ostatni weekend była zatem taka sytuacja… Wystawa modeli i makiet kolejowych – Kolejomania w Lubinie (zorganizowana przez firmę Senta), gdzie miał swoją dziewiczą służbę. Na szczęście mimo usilnych prób ukręcenia nastawnika wszystko dotrwało do końca imprezy w całkiem dobrym stanie. Nastąpił już powrót do stacji macierzystej i po drobnym przeglądzie okresowym wróci do regularnej służby.

Treść jest niedostępna.
Zaakceptuj politykę prywatności klikając przycisk Akceptuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.